Translate

czwartek, 11 września 2014

,,MACHU PICCHU,,- w krainie Inków


KOLCZYKI ,,MACHU PICCHU,,
Peru powszechnie kojarzone jest z Imperium Inków, a przede wszystkim z ich tajemniczym miastem Machu Picchu, które jest sercem cywilizacji Inków .Peru przyciąga również całokształtem swojej malowniczości i kultury. . Kraj zachwyca potężnymi górami, najgłębszymi kanionami świata, tropikalnymi dżunglami Amazonii.Wszędzie spotkamy bogactwo dzikich zwierząt.
Kolczyki zostały zrobione na okrągłym  elemencie bazowym  bali (antyalergiczne bez niklu i ołowiu),otulone  sznurkiem sutasz PEGA w kolorze chabrowym i czerwonym.W środku kolczyka znajduje się  kamień turkus,zaś u dołu są ręcznie zrobione przeze mnie chwościki,całość wykończona koralikami szklanymi TOHO .Całość jest impregnowana.Bigle  srebrne próby 925.Długość kolczyków to . 9cm ,szerokośc 4 cm.


Żywe kolory, gorące rytmy, wspaniałe słońce, bajeczne plaże, egzotyczne smaki, to wszystko jest wyrazem cudownych tropików. Etniczna biżuteria, ubrania, instrumenty muzyczne, wyroby rękodzieła zrobione z naturalnych materiałów i składników, są wyrazem flory i fauny Indian, dają radość i dobrą energię. Tą energię widać doskonale w kolczykach, które stworzyłam, ukazują nam MAGIĘ PERU.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz